Продаж витратних та комплектуючих

Якщо Вам потрібно придбати запчастини, витратні або комплектуючі для Вашої техніки, ми Вам допоможемо. Якщо для Вашого пилососа потрібен новий шланг або фільтри, якщо для Вашої хлібопічки потрібна нова форма, ласкаво просимо до нас. Наші майстри не тільки підберуть необхідну запчастину для Вашої техніки, але також встановлять її, перевірять сумісність та працездатність. Тим самим Ви убезпечите себе від покупки неякісних комплектуючих в Інтернеті, придбання запчастин, що не підходять під Вашу модель, або придбання не тих запчастин, які потрібні для вирішення тієї чи іншої проблеми.

Щоб підібрати та придбати необхідну запчастину Ви можете приїхати до нас разом із несправним приладом. Наш спеціаліст огляне Вашу техніку та за моделлю підбере необхідні запчастини або комплектуючі. Для підбору запчастини та гарантії її сумісності з Вашою моделлю наявність техніки обов'язкова.

Якщо Вам потрібна запчастина якої немає на нашому складі, ми уточнимо її наявність у постачальників або можливість замовлення безпосередньо у виробника.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)