Що робити коли робот-пилосос не працює

Трапляються випадки коли роботу-пилососу потрібен ремонт. І якщо проблема не складна, Ви можете впоратися з нею самостійно. Наприклад, якщо пилосос погано збирає сміття, потрібно перевірити чи не застрягло щось у щітці, чи не переповнений пилозбірний контейнер та, чи не забруднений фільтр. Якщо пилосос не вмикається, можливо його акумулятор повністю розряджений і його потрібно зарядити. Якщо пилосос не заряджається, спробуйте перепідключити зарядну станцію до іншої розетки. Але якщо сталася більш серйозна поломка, може знадобитись заміна певних запчастин, і з цією проблемою краще звернутись до сервісного центру.

  • Якщо, наприклад, пилосос не вмикається, може знадобитись заміна мережевого адаптера, ремонт плати керування або ремонт електропроводки пилососа.
  • Коли пилосос погано збирає сміття, швидше за все знадобиться заміна центральної або бічної щітки, заміна фільтра або ущільнювача пилозбірного контейнера.
  • Бувають випадки, коли пилосос видає помилку і не починає прибирання, або видає помилку під час прибирання. Швидше за все некоректно працює один із датчиків пилососа. У цьому випадку може знадобитись чищення, ремонт чи заміна датчика.
  • Якщо пилосос видає сторонні звуки під час роботи, можливо пошкоджена всмоктувальна турбіна, або привідний механізм центральної чи бічної щітки. У такому разі знадобиться заміна турбіни або пошкоджених деталей, привідного механізму щітки.
  • Якщо пилосос швидко розряджається і повертається на зарядну станцію, або відразу відключається від'їхавши від зарядної станції, швидше за все вийшли з ладу акумулятори або контролер заряду батареї. У більшості випадків контролер вдається відремонтувати, але якщо несправні акумулятори допоможе тільки їх заміна. Якщо встановити нові акумулятори високої якості, після заміни акумуляторів пилосос нормально працюватиме, як мінімум, найближчі 3-5 років.

Більшість запчастин, необхідних для ремонту роботів-пилососів, завжди є в наявності на нашому складі. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру допоможуть швидко усунути проблему і підкажуть як уникнути її появи в майбутньому.

Кур'єри нашої служби доставки позбавлять Вас необхідності витрачати час і самостійно їхати в сервісний центр.

Є питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)