Ремонт телевізорів та моніторів

Ремонт телевізорів це один з основних напрямків нашої роботи. Приймаючи телевізор на ремонт, ми гарантуємо високу якість роботи, мінімальні терміни ремонту та зручне надання послуг. Ми ремонтуємо телевізори наступних виробників: LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, Sharp, Ergo, Xiaomi. Переглянути повний список…

Як здати телевізор на ремонт

Викликати кур'єра.

Ми дбаємо про Ваш комфорт і цінуємо Ваш час. Тому в нас працює безкоштовна кур'єрська доставка телевізорів та моніторів (з діагоналлю екрана до 32”). Рухаючись заздалегідь підготованим маршрутом, наш кур'єр заїде до Вас і забере телевізор на ремонт. Телевізор здається в ремонт разом з пультом дистанційного керування, без настінного кріплення і з'єднувальних проводів, обов'язково в упаковці. Кур'єр на місці оформить необхідні документи, та доставить телевізор в сервісний центр. Зворотна доставка після ремонту також здійснюється безкоштовно.

Привезти самостійно.

Якщо діагональ екрана телевізора більша за 32”, або Вам зручніше привезти телевізор на ремонт самостійно, ми будемо раді бачити Вас в одній із наших майстерень. Щоб ми могли відремонтувати Ваш телевізор максимально швидко, будь ласка, зателефонуйте нашим менеджерам. По телефону ми підкажемо як і в якому вигляді краще привезти телевізор на ремонт, залежно від поломки. А також, відповімо на всі Ваші питання, щодо ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Зверніть увагу! Проєкційні телевізори, плазмові панелі та телевізори діагоналлю понад 55” в ремонт не приймаються.
З питань ремонту кінескопних телевізорів звертайтесь до нашої майстерні на вул.Предславинській 12. (095)456-44-26 (097)247-31-02

Як відбувається діагностика та ремонт

  • Ремонт кожного телевізора ми завжди починаємо з діагностики. Під час діагностики майстер оглядає телевізор, перевіряє працездатність усіх основних блоків та визначає причину поломки. Залежно від несправності, насамперед перевіряється плата блока живлення, материнська плата та матриця (екран телевізора). Якщо для виявлення поломки знадобиться глибша і складна діагностика, її вартість і терміни узгоджуються додатково.
  • Як тільки виявлено несправний модуль, майстер визначає чи підлягає він ремонту, чи його потрібно замінити на новий. Майстер уточнює на складі вартість та наявність необхідних запчастин, та передає інформацію менеджеру. Наш менеджер відразу ж зателефонує Вам, пояснить що сталося з телевізором, та узгодить вартість ремонту.
  • Після отримання згоди з Вашого боку, ми негайно розпочинаємо ремонт. Майстер бере на складі необхідну запчастину, встановлює її в телевізор, виконує коригування параметрів та налаштування роботи. Після ремонту кожен телевізор чи монітор обов'язково ставиться на перевірку (робота у тестовому режимі від 2 до 48 годин). Переконавшись, що проблему усунуто, майстер оформляє гарантійний бланк і передає техніку на склад готової продукції.
  • Інформація про готовність відразу з'явиться в базі обліку ремонтів, і менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити про закінчення ремонту. Якщо Вам зручно, Ви можете заїхати за телевізором самостійно або скористатись послугами нашої кур'єрської служби. Кур'єр безкоштовно доставить телевізор у найближчий, зручний для Вас час. Оплата здійснюється після доставки.

    Якщо з якоїсь причини Ви вирішили відмовитись від ремонту, або телевізор не підлягає ремонту, оплачується лише діагностика у розмірі 250 грн.

Чому варто звернутись до нас

  • Досвід наших майстрів дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності. На сьогоднішній день ми ремонтуємо практично всі марки LCD та LED телевізорів. Наші майстри – це професіонали своєї справи, які щиро люблять свою роботу.
  • Наш пріоритет це якість. Ми використовуємо запчастини від перевірених постачальників та виконуємо роботи згідно з рекомендаціями виробника. Для діагностики та ремонту використовується професійне обладнання.
  • Ми відповідаємо за свою роботу. Якщо протягом гарантійного терміну відбудеться повторна поломка, ми безкоштовно її усунемо, або повернемо гроші без зайвих розмов.

Залишились питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)