Ремонт мультиварок

Ремонт мультиварок це один з основних напрямків нашої роботи. Приймаючи мультиварку на ремонт, ми гарантуємо високу якість роботи, мінімальні терміни ремонту та зручне надання послуг. Ми ремонтуємо мультиварки таких виробників: Tefal, Moulinex, Philips, Gorenje, Redmond, Bosch. Переглянути повний список…

Як здати мультиварку на ремонт

Викликати кур'єра.

Ми дбаємо про Ваш комфорт і цінуємо Ваш час. Тому в нас працює безкоштовна кур'єрська доставка. Рухаючись заздалегідь підготованим маршрутом, наш кур'єр заїде до Вас і забере несправну мультиварку на ремонт. Мультиварка здається в ремонт у зібраному стані, з чашею, у чистому вигляді, без залишків їжі. Інструкцію, мірні ємності та інше приладдя передавати не потрібно. Кур'єр на місці оформить необхідні документи, та доставить мультиварку в сервісний центр. Зворотна доставка після ремонту також здійснюється безкоштовно.

Привезти самостійно.

Якщо Вам зручніше привезти мультиварку на ремонт самостійно, ми будемо раді бачити Вас в одній із наших майстерень. Щоб ми могли відремонтувати Вашу мультиварку максимально швидко, будь ласка, зателефонуйте нашим менеджерам. По телефону ми підкажемо як, і в якому вигляді краще привезти мультиварку на ремонт, залежно від поломки. А також, відповімо на всі Ваші питання, щодо ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Як відбувається діагностика та ремонт

  • Ремонт кожної мультиварки ми завжди починаємо з діагностики. Під час діагностики майстер оглядає мультиварку, перевіряє працездатність усіх основних механізмів, та визначає причину поломки. Залежно від несправності, в першу чергу перевіряється блок керування, клапан контролю тиску та нагрівальний елемент. Варто звернути увагу, що незадовільна якість страв, як правило, пов'язана з інгредієнтами та їх пропорціями, а не з працездатністю мультиварки.
  • Як тільки виявлена несправна деталь, майстер уточнює на складі її вартість, і передає менеджеру інформацію про вартість ремонту та про причини поломки. Наш менеджер відразу ж зателефонує Вам, пояснить що сталося з мультиваркою, та узгодить вартість ремонту.
  • -Після отримання згоди з Вашого боку, ми негайно розпочинаємо ремонт. Майстер бере на складі необхідну запчастину, встановлює її в мультиварку, виконує перевірку та налаштування роботи. Переконавшись, що проблему усунуто, майстер оформляє гарантійний бланк і передає техніку на склад готової продукції.
  • Інформація про готовність відразу з'явиться в базі обліку ремонтів, і менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити про закінчення ремонту. Якщо Вам зручно, Ви можете заїхати за мультиваркою самостійно, або скористатись послугами нашої кур'єрської служби. Кур'єр безкоштовно доставить мультиварку в найближчий, зручний для Вас час. Оплата здійснюється після доставки.

    Якщо з якоїсь причини Ви вирішите відмовитись від ремонту, або мультиварка не підлягає ремонту, оплачується лише діагностика у розмірі 250 грн.

Чому варто звернутись до нас

  • Досвід наших майстрів дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності. На сьогоднішній день ми ремонтуємо мультиварки більшості відомих марок. Наші майстри – це професіонали своєї справи, які щиро люблять свою роботу.
  • Наш пріоритет це якість. Ми використовуємо запчастини від перевірених постачальників та виконуємо роботи згідно з рекомендаціями виробника. Для діагностики та ремонту використовується професійне обладнання.
  • Ми відповідаємо за свою роботу. Якщо протягом гарантійного терміну відбудеться повторна поломка, ми безкоштовно її усунемо, або повернемо гроші без зайвих розмов.

Залишились питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)