Ремонт мікрохвильових печей

Ремонт мікрохвильових печей це один з основних напрямків нашої роботи. Приймаючи мікрохвильову піч на ремонт, ми гарантуємо високу якість роботи, мінімальні терміни ремонту та зручне надання послуг. Ми ремонтуємо печі наступних виробників: Samsung, LG, Bosch, Siemens, Panasonic, Electrolux, Gorenje, Daewoo, Candy, Hansa, Hotpoint Ariston, Kaiser, Zanussi, Zelmer, Whirlpool, Sharp. Переглянути повний список…

Як здати мікрохвильову піч на ремонт

Викликати кур'єра.

Ми дбаємо про Ваш комфорт і цінуємо Ваш час. Тому в нас працює безкоштовна кур'єрська доставка. Рухаючись заздалегідь підготованим маршрутом, наш кур'єр заїде до Вас і забере мікрохвильову піч на ремонт. Мікрохвильовка здається в ремонт без скляної поворотної тарілки, у чистому стані, без залишків їжі. Кур'єр на місці оформить необхідні документи, самостійно винесе, запакує та завантажить мікрохвильову піч. Зворотна доставка після ремонту також здійснюється безкоштовно.

Привезти самостійно.

Якщо Вам зручніше привезти мікрохвильову піч на ремонт самостійно, ми будемо раді бачити Вас в одній із наших майстерень. Щоб ми могли відремонтувати Вашу мікрохвильовку максимально швидко, будь ласка, зателефонуйте нашим менеджерам. По телефону ми підкажемо як, і в якому вигляді краще привезти мікрохвильову піч на ремонт, залежно від поломки. А також, відповімо на всі Ваші питання, щодо ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Як відбувається діагностика та ремонт

  • Ремонт кожної мікрохвильової печі ми завжди починаємо з діагностики. Під час діагностики майстер оглядає мікрохвильову піч, перевіряє працездатність усіх основних блоків, та визначає причину поломки. Залежно від несправності, в першу чергу перевіряється блок керування, блок мікроперемикачів, магнетрон і силовий трансформатор.
  • Як тільки виявлена несправна деталь, майстер уточнює на складі її вартість, і передає менеджеру інформацію про вартість ремонту та про причини поломки. Наш менеджер відразу ж зателефонує Вам, пояснить що сталося з мікрохвильовою піччю, та узгодить вартість ремонту.
  • Після отримання згоди з Вашого боку, ми негайно розпочинаємо ремонт. Майстер бере на складі необхідну запчастину, встановлює її в мікрохвильову піч, виконує перевірку та налаштування роботи. Переконавшись, що проблему усунуто, майстер оформляє гарантійний бланк і передає техніку на склад готової продукції.
  • Інформація про готовність відразу з'явиться в базі обліку ремонтів, і менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити про закінчення ремонту. Якщо Вам зручно, Ви можете заїхати за мікрохвильовкою самостійно, або скористатись послугами нашої кур'єрської служби. Кур'єр безкоштовно доставить мікрохвильову піч в найближчий, зручний для Вас час. Оплата здійснюється після доставки.

    Якщо з якоїсь причини Ви вирішите відмовитись від ремонту, або мікрохвильова піч не підлягає ремонту, оплачується лише діагностика у розмірі 120 грн.

Чому варто звернутись до нас

  • Досвід наших майстрів дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності. На сьогоднішній день ми ремонтуємо практично всі марки мікрохвильових печей різних типів. Наші майстри – це професіонали своєї справи, які щиро люблять свою роботу.
  • Наш пріоритет це якість. Ми використовуємо запчастини від перевірених постачальників та виконуємо роботи згідно з рекомендаціями виробника. Для діагностики та ремонту використовується професійне обладнання.
  • Ми відповідаємо за свою роботу. Якщо протягом гарантійного терміну відбудеться повторна поломка, ми безкоштовно її усунемо, або повернемо гроші без зайвих розмов.

Залишились питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)