Ремонт іншої техніки

У наведеному списку вказані основні види техніки, з якими ми працюємо протягом багатьох років. На складі завжди підтримуємо наявність запчастин, необхідних для ремонту цих видів техніки. Наші майстри мають великий досвід роботи з цими видами техніки та завжди можуть знайти оптимальне рішення для виконання ремонту.
Повний перелік техніки набагато ширший, але варто звернути увагу, що далеко не вся техніка підлягає ремонту, і далеко не всю техніку доцільно ремонтувати. Адже багато запчастин просто не доступні до замовлення, мають дуже тривалий термін доставки, або їхня вартість перевищує розумні межі. Тому, якщо Ви не знайшли свій прилад у списку техніки, що ремонтується, зателефонуйте нам, будь ласка, для уточнення інформації про можливість проведення діагностики та ремонту.
З питань ремонту побутової техніки, промислової техніки, електроінструменту та персонального електротранспорту телефонуйте, будь ласка, на номери:
З питань встановлення та обслуговування систем супутникового телебачення, ремонту та перепрошивки ТВ тюнерів, ремонту кінескопних телевізорів, музичних центрів, професійних фотоспалахів та накамерного світла телефонуйте, будь ласка, на номери:

З 9:00 До 21:00 без вихідних.