Ремонт гіробордів та гіроскутерів

Ремонт гіробордів та гіроскутерів це один з основних напрямків нашої роботи. Приймаючи гіроскутер на ремонт ми гарантуємо високу якість роботи, мінімальні терміни ремонту та зручне надання послуг. Ми ремонтуємо гіроборди та гіроскутери наступних виробників: Ninebot, Minirobot, Like Bike, Segway, Smart, Smart Balance, Smart Balance Pro, Smart Balance Wheel, AirWheel, TaoTao, Fantom, Maraton, MiJia, Elite Lux. Переглянути повний список…

Як здати гіроскутер на ремонт

Викликати кур'єра.

Ми дбаємо про Ваш комфорт і цінуємо Ваш час. Тому в нас працює безкоштовна кур'єрська доставка. Рухаючись заздалегідь підготованим маршрутом, наш кур'єр заїде до Вас і забере несправний гіроскутер на ремонт. Гіроскутер передається на ремонт у зібраному стані та з зарядним пристроєм. Кур'єр на місці оформить необхідні документи, і доставить гіроскутер в сервісний центр. Зворотна доставка після ремонту також здійснюється безкоштовно.

Привезти самостійно.

Якщо Вам зручніше привезти гіроскутер на ремонт самостійно, ми будемо раді бачити Вас в одній із наших майстерень. Щоб ми могли відремонтувати Ваш гіроскутер максимально швидко, будь ласка, зателефонуйте нашим менеджерам. По телефону ми підкажемо як і в якому вигляді краще привезти гіроскутер на ремонт, залежно від поломки. А також, відповімо на всі Ваші питання, щодо ремонту техніки в нашому сервісному центрі.

Як відбувається діагностика та ремонт

  • Ремонт кожного гіроскутера ми завжди починаємо з діагностики. Під час діагностики майстер оглядає гіроскутер, перевіряє працездатність усіх основних вузлів та визначає причину поломки. Залежно від несправності, в першу чергу перевіряється плата керування, акумулятори, датчики положення та навантаження, мотори та електропроводка гіроскутера.
  • Як тільки виявлена несправна деталь, майстер уточнює на складі її вартість, і передає менеджеру інформацію про вартість ремонту та про причини поломки. Наш менеджер відразу ж зателефонує Вам, пояснить що сталося з гіроскутером, та узгодить вартість ремонту.
  • Після отримання згоди з Вашого боку, ми негайно розпочинаємо ремонт. Майстер бере на складі необхідну запчастину, встановлює її в гіроскутер, виконує перевірку та налаштування роботи. Переконавшись, що проблему усунуто, майстер оформляє гарантійний бланк і передає техніку на склад готової продукції.
  • Інформація про готовність відразу з'явиться в базі обліку ремонтів, і менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити про закінчення ремонту. Якщо Вам зручно, Ви можете заїхати за гіроскутером самостійно, або скористатись послугами нашої кур'єрської служби. Кур'єр безкоштовно доставить гіроскутер у найближчий, зручний для Вас час. Оплата здійснюється після доставки.

    Якщо з якоїсь причини Ви вирішите відмовитись від ремонту, або гіроскутер не підлягає ремонту, оплачується лише діагностика у розмірі 250 грн.

Чому варто звернутись до нас

  • Досвід наших майстрів дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності. На сьогоднішній день ми ремонтуємо практично всі марки гіробордів, гіроскутерів та сигвеїв. Приймаємо на ремонт електроскейти, електроролики, ховерборди, дрифт-карти та інший персональний електротранспорт. Наші майстри – це професіонали своєї справи, які щиро люблять свою роботу.
  • Наш пріоритет це якість. Ми використовуємо запчастини від перевірених постачальників та виконуємо роботи згідно з рекомендаціями виробника. Для діагностики та ремонту використовується професійне обладнання. Оригінальні запчастини замовляються безпосередньо у виробника, а їх наявність постійно підтримується на нашому складі.
  • Ми відповідаємо за свою роботу. Для нас дуже важливо, щоб Ваш електротранспорт добре працював і Ви були задоволені результатом. Тому, якщо протягом гарантійного терміну відбудеться повторна поломка, ми безкоштовно її усунемо, або повернемо гроші без зайвих розмов.

Залишились питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)