Ремонт м’ясорубок

Ремонт електром'ясорубок це один з основних напрямків нашої роботи. Приймаючи м'ясорубку на ремонт, ми гарантуємо високу якість роботи, мінімальні терміни ремонту та зручне надання послуг. Ми ремонтуємо електром'ясорубки наступних виробників: Moulinex, Tefal, Kenwood, Bosch, Braun, Zelmer, Philips, Delonghi, Gorenje. Переглянути повний список…

Як здати електром'ясорубку на ремонт

Викликати кур'єра.

Ми дбаємо про Ваш комфорт і цінуємо Ваш час. Тому в нас працює безкоштовна кур'єрська доставка. Рухаючись заздалегідь підготованим маршрутом, наш кур'єр заїде до Вас і забере несправну м'ясорубку на ремонт. М'ясорубка здається в ремонт у зібраному стані, з тубусом, шнеком, сіткою та ножем, у чистому вигляді, без залишків їжі. Проштовхувач та лоток для м'яса передавати не потрібно. Кур'єр на місці оформить необхідні документи, та доставить м'ясорубку в сервісний центр. Зворотна доставка після ремонту також здійснюється безкоштовно.

Привезти самостійно.

Якщо Вам зручніше привезти м'ясорубку на ремонт самостійно, ми будемо раді бачити Вас в одній із наших майстерень. Щоб ми могли відремонтувати Вашу електром'ясорубку максимально швидко, будь ласка, зателефонуйте нашим менеджерам. По телефону ми підкажемо як, і в якому вигляді краще привезти м'ясорубку на ремонт, залежно від поломки. А також, відповімо на всі Ваші питання, щодо ремонту техніки в нашому сервісному центр.

Як відбувається діагностика та ремонт

  • Ремонт кожної електром'ясорубки ми завжди починаємо з діагностики. Під час діагностики майстер оглядає м'ясорубку, перевіряє працездатність усіх основних механізмів, та визначає причину поломки. Залежно від несправності, в першу чергу перевіряється редуктор, перемикачі, електропроводка та двигун.
  • Як тільки виявлена несправна деталь, майстер уточнює на складі її вартість, і передає менеджеру інформацію про вартість ремонту та про причини поломки. Наш менеджер відразу ж зателефонує Вам, пояснить що сталося з м'ясорубкою, та узгодить вартість ремонту.
  • Після отримання згоди з Вашого боку, ми негайно розпочинаємо ремонт. Майстер бере на складі необхідну запчастину, встановлює її у м'ясорубку, виконує перевірку та налаштування роботи. Переконавшись, що проблему усунуто, майстер оформляє гарантійний бланк і передає техніку на склад готової продукції.
  • Інформація про готовність відразу з'явиться в базі обліку ремонтів, і менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити про закінчення ремонту. Якщо Вам зручно, Ви можете заїхати за м'ясорубкою самостійно, або скористатись послугами нашої кур'єрської служби. Кур'єр безкоштовно доставить електром'ясорубку в найближчий, зручний для Вас час. Оплата здійснюється після доставки.

    Якщо з якоїсь причини Ви вирішите відмовитись від ремонту, або м'ясорубка не підлягає ремонту, оплачується лише діагностика у розмірі 120 грн.

Чому варто звернутись до нас

  • Досвід наших майстрів дозволяє виконувати ремонт будь-якої складності. На сьогоднішній день ми ремонтуємо електром'ясорубки більшості відомих марок. Наші майстри – це професіонали своєї справи, які щиро люблять свою роботу.
  • Наш пріоритет це якість. Ми використовуємо запчастини від перевірених постачальників та виконуємо роботи згідно з рекомендаціями виробника. Для діагностики та ремонту використовується професійне обладнання.
  • Ми відповідаємо за свою роботу. Якщо протягом гарантійного терміну відбудеться повторна поломка, ми безкоштовно її усунемо, або повернемо гроші без зайвих розмов.

Залишились питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)