Що робити коли пилосос не працює

Бувають випадки, коли пилососу потрібен ремонт. І якщо проблема не складна, Ви можете впоратися з нею самостійно. Наприклад, якщо пилосос погано тягне, потрібно перевірити чи не застрягло щось у трубі або в щітці. Якщо пилосос не вмикається, спробуйте перепідключити його до іншої розетки. Якщо пилосос вимкнувся під час роботи, можливо він перегрівся і йому потрібно охолонути. Але якщо сталася більш серйозна поломка, може знадобитись заміна певних запчастин, і з цією проблемою краще звернутись до сервісного центру.

  • Якщо, наприклад, пилосос не вмикається, може знадобитись заміна кнопки ввімкнення, заміна мережевого кабеля або ремонт електропроводки.
  • Якщо пилосос погано збирає сміття, може знадобитись заміна фільтрів, ущільнювачів або пластикових елементів корпусу, які могли з часом деформуватись та стати причиною підсосу повітря.
  • Коли в пилососі перестав змотуватись, або розмотуватись, мережевий кабель, швидше за все Вам знадобиться заміна деталей механізму змотування. Це може бути заміна пружини, притискного ролика або барабана, на який намотується кабель.
  • Коли пилосос пахне горілим, або сильно гуде при роботі, швидше за все вийшов з ладу мотор, і буде потрібна заміна мотора. Якщо встановити новий мотор високої якості та виконати установку правильно, після заміни мотора пилосос добре працюватиме як мінімум найближчі 5-7 років.
  • Якщо Ваш пилосос призначений для вологого прибирання та оснащений системою подачі води, може виникнути ситуація, коли вода не розпилюється або потік води занадто слабкий. Ця проблема вирішується промиванням системи подачі води, заміною дозуючого клапана або деталей водяного насоса.

Більшість запчастин, необхідних для ремонту пилососа, завжди є в наявності на нашому складі. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру допоможуть швидко усунути проблему і підкажуть як уникнути її появи в майбутньому.

Кур'єри нашої служби доставки позбавлять Вас необхідності витрачати час і самостійно їхати в сервісний центр.

Є питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)