Доставка техніки на ремонт

Якщо Ви не хочете везти зламану техніку на ремонт, ми зробимо це замість Вас.

Одне з найчастіших запитань, на які доводиться відповідати по телефону, звучить приблизно так: "у мене зламався пилосос, куди мені його привезти на ремонт?" І з одного боку питання цілком логічне. Ми за звичкою вважаємо, що самі повинні кудись їхати, і здавати техніку в ремонт. Для нас це норма, і багато років було саме так. Але життя у великому місті диктує свої правила, і їм не потрібно протистояти, їх треба використати.

Як це працює. Ми давно звикли до роботи служби доставки в інтернет-магазинах, ми користуємося доставкою піци та суші. Це швидко, це зручно, і головне це дешевше, ніж їхати та забирати своє замовлення самостійно. Навіть доставка з іншого міста або іншої країни обходиться нам набагато дешевше ніж якби ми поїхали та забрали свою покупку самостійно. Висновок – доставка це добре, це зручно та недорого.
У нашій роботі ми пішли таким самим шляхом. Ви можете здати техніку на ремонт через нашу службу доставки. Пересуваючись грамотно складеним маршрутом, кур'єр за день здатний зробити до 15-18 доставок у різні райони Києва. При цьому транспортні витрати розподіляються порівну та становлять лише близько 35 грн на кожну доставку. Для нас це дешевше та зручніше, ніж утримувати точки прийому техніки по всьому Києву. Для Вас це нижчі ціни на ремонт і комфортний спосіб здати техніку на ремонт і отримати її назад не виходячи з дому.

Чому це працює. Багато наших клієнтів вже неодноразово користувалися цією послугою і залишилися дуже задоволеними. Насамперед варто відзначити основні переваги.

  • Це найшвидший спосіб здати техніку на ремонт, та максимально швидко отримати її назад. Адже техніка не лежить по кілька днів на пункті прийому і не простоює у черзі на ремонт, якщо, припустимо, одна з майстерень на даний момент перевантажена.
  • Це найбільш надійний спосіб. Ми несемо матеріальну відповідальність за цілісність та збереження Вашої техніки. Наші майстри та кур'єри завжди дуже дбайливо ставляться до Вашої техніки. Приймаючи техніку в ремонт, за Вашим побажанням, ми фотографуємо зовнішній вигляд техніки і зобов'язуємось зберегти його. Це дозволяє уникнути непорозумінь та вберегти вас від занепокоєння.
  • Це найбільш правильний спосіб ремонту, адже вся техніка ремонтується у спеціалізованих майстернях, де у кожного майстра є весь необхідний інструмент, обладнання та запчастини. Погодьтесь, складно собі уявити майстра який лагодитиме техніку у Вас вдома, і привезе з собою паяльну станцію або установку для миття та сушіння деталей пилососа. Було б смішно дивитись на майстра, який намагається взяти з собою абсолютно всі деталі, які можуть йому знадобитись для виконання всіх ремонтів протягом дня. А скільки часу піде на ремонт якщо майстру доведеться їхати на склад за запчастинами, а потім знову повертатися до Вас і закінчувати розпочате? Висновки робіть самі.

Замовити виїзд кур'єра можна по телефону

 

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах