Що робити, коли мікрохвильова піч не працює

Бувають випадки, коли потрібен ремонт мікрохвильової печі. І якщо проблема не складна, Ви можете впоратися з нею самостійно. Наприклад, якщо мікрохвильова піч погано гріє, перевірте напругу в мережі, вона повинна бути не нижче ніж 210 вольт. При падінні напруги нижче цієї позначки мікрохвильова піч буде гріти дуже слабо. При цьому решта приладів може нормально працювати. Якщо піч не вмикається, спробуйте перепідключити її до іншої розетки. Якщо при обертанні смикається скляний піддон мікрохвильової печі, протріть спиртом нижню частину піддона та ролики під ним. Але якщо сталася більш серйозна поломка, може знадобитись заміна певних запчастин, і з цією проблемою краще звернутись до сервісного центру.

  • Якщо, наприклад, мікрохвильова піч не вмикається, може знадобитись заміна мережевого трансформатора, ремонт плати керування або ремонт електропроводки мікрохвильової печі.
  • Якщо мікрохвильова піч ні на що не реагує, висвічує на дисплеї всі символи або видає помилку, швидше за все буде потрібна заміна сенсорної панелі, заміна кнопок або ремонт плати керування.
  • Якщо піч не гріє, може знадобитись заміна високовольтного трансформатора, високовольтного діода, конденсатора чи магнетрона. У деяких випадках може знадобитись заміна керуючого реле, або ремонт блоку мікроперемикачів.
  • Іскріння всередині мікрохвильової печі вказує на те, що стався прогар захисної пластини, розташованої між випромінювачем і внутрішньою камерою печі. У такому разі потрібно видалити нагар, відновити випромінювач магнетрона і замінити захисну пластину.
  • Сторонній звук під час роботи мікрохвильової печі може свідчити про поломку двигуна обдуву або приводу обертання піддона. Сильний гул і вібрація на НВЧ режимі це ознака короткого замикання у високовольтній частині. Тут знадобиться заміна силового трансформатора, магнетрона, конденсатора чи діода. Якщо правильно визначити причину поломки та використати для ремонту запчастини високої якості, після ремонту мікрохвильова піч добре працюватиме ще досить багато років.

Більшість запчастин, необхідних для ремонту мікрохвильових печей, завжди є в наявності на нашому складі. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру допоможуть швидко усунути проблему і підкажуть як уникнути її появи у майбутньому.

Кур'єри нашої служби доставки позбавлять Вас необхідності витрачати час і самостійно їхати в сервісний центр.

Є питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)