Що робити коли м’ясорубка не працює

Бувають випадки, коли потрібен ремонт електром'ясорубки. І якщо проблема не складна, Ви можете впоратися з нею самостійно. Наприклад, якщо м'ясорубка не перемелює м'ясо, перевірте правильність встановлення ножа та решітки. Можливо, ніж встановлений не тією стороною, або його ріжучі грані пошкоджені. Переконайтесь, що все зібрано правильно і спробуйте підтягнути затискну гайку, яка фіксує решітку та ніж. Якщо м'ясорубка не вмикається, спробуйте перепідключити її до іншої розетки. Але якщо сталася більш серйозна поломка, може знадобитись заміна певних запчастин, і з цією проблемою краще звернутись до сервісного центру.

  • Якщо, наприклад, м'ясорубка не вмикається, може знадобитись заміна кнопки, ремонт плати керування або ремонт електропроводки м'ясорубки.
  • Коли м'ясорубка сильно шумить під час роботи, швидше за все зношені деталі редуктора. У такому разі може знадобитись заміна деталей редуктора та заміна мастила.
  • Якщо при увімкненні м'ясорубки запускається двигун, але гвинт м'ясорубки не обертається (або зупиняється під навантаженням), значить пошкоджені шестерні редуктора. Для вирішення проблеми знадобиться заміна шестерень, чищення редуктора та заміна мастила.
  • Деякі моделі електром'ясорубок оснащені такими функціями як плавний старт, зворотний хід (реверс), або кілька швидкісних режимів для різних типів продуктів. Якщо щось із перерахованого перестало працювати, швидше за все знадобиться ремонт плати керування або заміна перемикача.
  • Іноді під час роботи електром'ясорубки може відчуватись запах гару. Найчастіше це пов'язано з виходом з ладу двигуна м'ясорубки. Причиною може бути нормальне зношування, потрапляння рідини, перегрів або тривала робота під навантаженням. Це призводить до іскріння та вигорання колектора. Для вирішення проблеми потрібна заміна двигуна.

Якщо правильно визначити причину поломки та використати для ремонту запчастини високої якості, після ремонту м'ясорубка буде добре працювати ще багато років. Більшість запчастин, необхідних для ремонту електром'ясорубок, завжди є в наявності на нашому складі. Досвідчені фахівці нашого сервісного центру допоможуть швидко усунути проблему і підкажуть як уникнути її появи в майбутньому.

Кур'єри нашої служби доставки позбавлять Вас необхідності витрачати час і самостійно їхати в сервісний центр.

Є питання? Телефонуйте, із задоволенням відповімо.

З 9:00 До 21:00 без вихідних.

Якщо Вам зручніше написати, ми на зв'язку у месенджерах

Київ, вул. Предславинська, 12

Час Вашого візиту попередньо узгоджуйте за телефоном:

Київ, вул. Вишгородська, 12

Вхід із двору.  Пн-Пт з11:00 до19:00

Київ, бульвар Перова, 10 А

(скоро відкриється)